Představení Ing. Milana Glonky – kandidáta č. 2

,,Jsem jeden z Vás.“

Jmenuji se Milan Glonka a je mi 41 let. Celý svůj život, s výjimkou krátkého období, kdy jsem se přestěhoval do nedalekého Děhylova, jsem strávil v našem městě. Krátce po přestěhování jsem zjistil, jak moc mi Hlučín chybí a chtěl jsem co nejrychleji zpět.

To, že miluji Hlučín a chci zde strávit zbytek svého života, byl impuls k tomu, že jsem si začal pohrávat s myšlenkou, vstoupit aktivně do politického života v místě, kde žiji.

Prioritou by pro mě v práci pro město a pro Vás, byl dozajista rozvoj známe rekreační oblasti Hlučína – “ Štěrkovny”. Strávil jsem na ní téměř 20 let svého života profesně, znám její problematiku a hlavně NEVYUŽITÝ POTENCIÁL.

Společně s kolegy z ODS máme vizi, jak znovu zatraktivnit Štěrkovnu. A nejedná se o jednu lávku, ale o komplexní rekonstrukci areálu, a hlavně služeb s ní spojených. Chtěl bych, aby Štěrkovna zase byla místem, kde lidé jezdí na dovolenou a těší se na ni.

Jeden z příkladů je vcelku lehce realizovatelný, a to je zavedení animačních programů pro děti. Protože i já jsem rodič a vím, jak tuhle službu ocením na dovolené.